Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradým cieľom. Snažíme sa robiť všetko pre to, aby naša spolupráca s Vami viedla k úspešnému ukončeniu každého stavebného projektu. Zakladáme si na princípoch férového a osobného až priateľského prístupu k naším zákazníkom.

Splníme Vaše sny o novom bývaní

Ponúkame Vám realizáciu všetkých druhov stavieb podľa Vašich požiadaviek. Rodinné domy na kľúč, administratívne a obchodné budovy, výrobné haly, kompletné rekonštrukcie domov a bytov, zatepľovanie budov, vonkajšie a vnútorné fasády, maliarske, obkladačské a natieračské práce, cenové kalkulácie ...

V stavebníctve sme ako doma

Máme za sebou veľké množstvo úspešných realizácií stavebných projektov, a preto pre nás žiaden Váš problém, na ktorý narazíte počas realizácie stavby, neznamená žiadnu prekážku. Každý projekt je pre nás novou výzvou ako zužitkovať naše dlhoročné skúsenosti a riešiť zdanlivo neriešiteľné problémy.

Stavebníctvo jednoducho máme v krvi

Región Oravy a Liptova je už desaťročia známy vďaka šikovným murárskym majstrom, ktorí už v 18. až 19. storočí pomáhali stavať mestá ako Viedeň, Záhreb, Ostrihom či Budapešť. Mnoho murárskych majstrov nájdeme na Orave aj dnes, pričom svoje kvality dokazujú dlhé roky aj v našej spoločnosti.

Ponúkame Vám naše viac ako 20-ročné skúsenosti

Od nášho vzniku v roku 1992 sme získali mnohé kontakty spoločností pôsobiacich na trhu stavebníctva a nadobudli množstvo neoceniteľných skúseností - toto všetko je k dispozícii našim zákazníkom. Náš podpis nesie veľa rodinných domov a iných budov, čoho znakom je spokojnosť našich klientov.

Kontakt

icon_email

KLINSTAV s.r.o
Klin 147
029 41

contact

klinstav@klinstav.sk
043/558 44 34
0903543347
Č.ú: 4015542003/5600

kontakt

Michal Kosmeľ
0903 543 347
michal.kosmel@klinstav.sk

paragraf-regulamin-300x300 (1)

Registrácia
Okresný súd Žilina
Vložka č. 334/L
Oddiel Sro

 

V prípade akýchkoľvek otázok a podnetov nás neváhajte navštíviť osobne, alebo kontaktovať telefonicky či emailom. Taktiež môžete využiť náš kontaktný formulár.. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.